| Darmowa dostawa od 250zł | Przecena 15% na wszystkie żakardy! | -5% na zakupy powyżej 500 zł | -10% na zakupy powyżej 1000zł | *Promocja nie łączy się z innymi rabatami

Szantung 42 produktów.

Wyświetl 1-42 od 42 produktów

Aktywne filtry

favorite

Musisz być zalogowany

Szantung jedwabny

Jedwab typu szantung o klasycznym, pierwotnym splocie z „zadziorkami” w kolorze atramentowego fioletu to luźno tkana tkanina, barwiona naturalnie. Posiada lekko sztywną , plastyczną strukturę. Czyszczenie tylko chemiczne!
71,34 zł za m.b. Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Szantung jedwabny

Jedwab typu szantung to luźno tkana tkanina, barwiona naturalnie. Posiada lekko sztywną , plastyczną strukturę . Nadaje się zarówno na ubrania jak i na dekorację wnętrz- zasłony, poduszki itp. Pranie tylko chemiczne!

Na zdjęciu prezentujemy tkaninę w kolorze brudnego różu.

 

120,54 zł za m.b. Cena
Szantung jedwabny Szybki podgląd
  • Wyprzedaż!
  • -20%

favorite

Musisz być zalogowany

Szantung jedwabny

Jedwab typu szantung w kolorze fiołkowym to luźno tkana tkanina, barwiona naturalnie. Posiada lekko sztywną , plastyczną strukturę . Nadaje się zarówno na ubrania jak i na dekorację wnętrz- zasłony, poduszki itp. Pranie tylko chemiczne!

Tkanina zawiera naturalne dla szantungu 'supełki'. Jest lekka, kryjąca, nieelastyczna. Tkanina przeceniona mogą występować błędy.

 

96,43 zł za m.b. Cena regularna 120,54 zł Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Szantung jedwabny

Jedwab typu szantung w kolorze jasnego beżu to luźno tkana tkanina, barwiona naturalnie. Posiada lekko sztywną , plastyczną strukturę oraz tzw "zadziorki". Nadaje się zarówno na ubrania jak i na dekorację wnętrz- zasłony, poduszki itp. Pranie tylko chemiczne!

 

 

116,85 zł za m.b. Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Jedwab typu szantung

Jedwab typu szantung w kolorze oliwkowym to luźno tkana tkanina, barwiona naturalnie. Posiada lekko sztywną , plastyczną strukturę . Nadaje się zarówno na ubrania jak i na dekorację wnętrz- zasłony, poduszki itp. Pranie tylko chemiczne!

71,34 zł za m.b. Cena

Jedwab typu szantung to luźno tkana tkanina, barwiona naturalnie. Duży wybór jedwabiu szantung w sklepie z tkaninami Izpol. Tkanina na na ubrania jak i do dekoracji wnętrz-na zasłony, poduszki itp.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: