| Darmowa dostawa od 250zł | -5% na zakupy powyżej 500 zł lub -10% na zakupy powyżej 1000zł | 

Szantung 35 produktów.

Wyświetl 1-35 od 35 produktów

Aktywne filtry

favorite

Musisz być zalogowany

Szantung jedwabny

Jedwab typu szantung w kolorze jasnego beżu to luźno tkana tkanina, barwiona naturalnie. Posiada lekko sztywną , plastyczną strukturę oraz tzw "zadziorki". Nadaje się zarówno na ubrania jak i na dekorację wnętrz- zasłony, poduszki itp. Pranie tylko chemiczne!

 

 

116,85 zł za m.b. Cena
Szantung jedwabny Szybki podgląd
  • Wyprzedaż!
  • -20%

favorite

Musisz być zalogowany

Szantung jedwabny

Jedwab typu szantung w kolorze fiołkowym to luźno tkana tkanina, barwiona naturalnie. Posiada lekko sztywną , plastyczną strukturę . Nadaje się zarówno na ubrania jak i na dekorację wnętrz- zasłony, poduszki itp. Pranie tylko chemiczne!

Tkanina zawiera naturalne dla szantungu 'supełki'. Jest lekka, kryjąca, nieelastyczna. Tkanina przeceniona mogą występować błędy.

 

96,43 zł za m.b. Cena regularna 120,54 zł Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Szantung jedwabny brudny róż

Jedwab typu szantung to luźno tkana tkanina, barwiona naturalnie. Posiada lekko sztywną , plastyczną strukturę . Nadaje się zarówno na ubrania jak i na dekorację wnętrz- zasłony, poduszki itp. Pranie tylko chemiczne!

Na zdjęciu prezentujemy tkaninę w kolorze brudnego różu.

 

120,54 zł za m.b. Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Jedwab typu szantung

Jedwab typu szantung w kolorze oliwkowym to luźno tkana tkanina, barwiona naturalnie. Posiada lekko sztywną , plastyczną strukturę . Nadaje się zarówno na ubrania jak i na dekorację wnętrz- zasłony, poduszki itp. Pranie tylko chemiczne!

71,34 zł za m.b. Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Jedwab szantung rudy - kupon

Jedwab typu szantung dwuton (nitka bordowa i ruda) o klasycznym, pierwotnym splocie z „zadziorkami” w kolorze ciemno rudym, to luźno tkana tkanina, barwiona naturalnie. Czyszczenie tylko chemiczne! Kupon o wymiarach 90 cm* 135 cm.

51,36 zł za szt/kupon Cena regularna 64,21 zł Cena

Jedwab typu szantung to luźno tkana tkanina, barwiona naturalnie. Duży wybór jedwabiu szantung w sklepie z tkaninami Izpol. Tkanina na na ubrania jak i do dekoracji wnętrz-na zasłony, poduszki itp.