Aplikacje ślubne 55 produktów.

Wyświetl 1-21 od 55 produktów

Aktywne filtry

favorite

Musisz być zalogowany

Aplikacja ślubna - gorset...

Włoska aplikacja ślubna w formie gorsetu (bluzeczka - przód). Na środku znajduje się motyw koła (23 cm) ze srebrnych koralików, dookoła promieniście rozchodzą się paski z cekin: srebrnych i złotych. Całość jest naszyta na miękkiej siatce tiulowej w kolorze śmietanowym.

184,50 zł za szt/kupon Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Aplikacja ślubna - gorset z...

Włoska aplikacja ślubna w formie gorsetu (bluzeczka - przód) w kolorze śmietanowym. Drobne, przeźroczyste koraliki tworzą wzór przypominający promienie słońca. Na środku aplikacji znajduje się duży kwiat (27 cm) z białych cekin i perłowych oraz przeźroczystych koralików. Całość jest naszyta na miękkim tiulu.

246,00 zł za szt/kupon Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Aplikacja ślubna - gorset

Włoska aplikacja ślubna w postaci gorsetu w kolorze śmietanowym. Komplet składa się z pięciu elementów. Trzy elementy tworzą przód: gorset pod biustem ( 46 cm* 42 cm) oraz dwa okrągłe elementy na biust (25 cm). Całość dopełniają dwa elementy tworzące plecy (16 cm * 27/32 cm - każdy). Aplikacja jest pięknie ozdobiona przeźroczystymi koralikami które tworzą motyw przypominający siatkę. Elementy na biust zdobią kwiatki z cekin.
369,00 zł za szt/kupon Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Aplikacja ślubna gorset z...

Włoska aplikacja ślubna w formie gorsetu w kolorze śmietanowym. Komplet skład się z trzech elementów: jednego przodu (56 cm* 42 cm) i dwóch elementów tworzących plecy (27 cm* 30/37 cm - każdy). Motyw drobnych kwiatków przechodzących w pionowe fale. Całość wykonana z przeźroczystych koralików i cekin na miękkiej siatce tiulowej.
246,00 zł za szt/kupon Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Aplikacja gorset -...

Włoska aplikacja ślubna w formie gorsetu (bluzeczka - przód) w kolorze śmietanowym. Góra aplikacji ma piękny motyw geometrycznych wzorów (6 cm) z przeźroczystych koralików, dopełniony drobniejszymi groszkami (1,5 cm) w kolorze perłowym, dół z motywem fal (1,8 cm) wypełnionych przeźroczystymi cekinami i otoczonych perłowymi koralikami. Całość jest naszyta na miękkim tiulu.

307,50 zł za szt/kupon Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Aplikacja gorset - siatka z...

Włoska aplikacja ślubna w formie gorsetu w kolorze śmietanowym. Komplet skład się z trzech elementów: jednego przodu (64 cm* 45 cm) i dwóch elementów tworzących plecy ( 32 cm* 36 cm - każdy). Piękny motyw z przeźroczystych koralików przypominający siatkę.
307,50 zł za szt/kupon Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Aplikacja ślubna - gorset z...

Włoska aplikacja ślubna w formie gorsetu w kolorze śmietanowym. Komplet skład się z trzech elementów: jednego przodu (55 cm* 27 cm) i dwóch elementów tworzących plecy (27 cm* 27 cm - każdy). Piękny motyw kwiatowy (4 cm) z przeźroczystych koralików i cekin naszyty na miękkiej siatce tiulowej.
307,50 zł za szt/kupon Cena