Filtruj po:

Cena
Wzór
Przeznaczenie
Elastyczność
Skład
Kolor
Szerokość

Aplikacje ślubne

Aplikacja ślubna - gorset

Włoska aplikacja ślubna w postaci gorsetu w kolorze śmietanowym. Komplet składa się z pięciu elementów. Trzy elementy tworzą przód: gorset pod biustem ( 46 cm* 42 cm) oraz dwa okrągłe elementy na biust (25 cm). Całość dopełniają dwa elementy tworzące plecy (16 cm * 27/32 cm - każdy). Aplikacja jest pięknie ozdobiona przeźroczystymi koralikami które tworzą motyw przypominający siatkę. Elementy na biust zdobią kwiatki z cekin.
369,00 zł

Aplikacja ślubna gorset z kwiatkami

Włoska aplikacja ślubna w formie gorsetu w kolorze śmietanowym. Komplet skład się z trzech elementów: jednego przodu (56 cm* 42 cm) i dwóch elementów tworzących plecy (27 cm* 30/37 cm - każdy). Motyw drobnych kwiatków przechodzących w pionowe fale. Całość wykonana z przeźroczystych koralików i cekin na miękkiej siatce tiulowej.
246,00 zł

Aplikacja gorset - geometryczny wzór

Włoska aplikacja ślubna w formie gorsetu (bluzeczka - przód) w kolorze śmietanowym. Góra aplikacji ma piękny motyw geometrycznych wzorów (6 cm) z przeźroczystych koralików, dopełniony drobniejszymi groszkami (1,5 cm) w kolorze perłowym, dół z motywem fal (1,8 cm) wypełnionych przeźroczystymi cekinami i otoczonych perłowymi koralikami. Całość jest naszyta na miękkim tiulu.

307,50 zł
Loading...