• Nowy
Poliwiskoza ubraniowa diagonalna  różne kolory
Poliwiskoza ubraniowa diagonalna  różne kolory
Poliwiskoza ubraniowa diagonalna  różne kolory
Poliwiskoza ubraniowa diagonalna  różne kolory
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Poliwiskoza ubraniowa diagonalna  różne kolory
Poliwiskoza ubraniowa diagonalna  różne kolory
Poliwiskoza ubraniowa diagonalna  różne kolory
Poliwiskoza ubraniowa diagonalna  różne kolory

Poliwiskoza ubraniowa diagonalna różne kolory

54730

favorite

Musisz być zalogowany
67,65 zł za m.b.
cena 55,00 zł (netto)
cena 67,65 zł (brutto)
Brutto

Włoska tkanina utkana z mieszanki poliestru i wiskozy z dodatkiem elastanu w dwóch kolorach. Tkanina jest dość mięsista, kryjąca, miękka, wykonana w delikatnym splocie diagonalnym. Doskonała propozycja na marynarki, spodnie, sukienki, spódnice.

Prosimy wybrać kolor z palety:

Kolor multiproduktów

Cena za m: cena 67,65 zł
Ilość:
Zamów dzisiaj Twoje produkty wyślemy jutro!
Cena próbki : Bezpłatna

Możesz zamówić do 10 bezpłatnych próbek tkanin gładkich, zamówienia na próbki tkanin wzorzystych mogą nie zostać zrealizowane z uwagi na możliwość uszkodzenia wzoru. Z uwagi na specyfikę kuponów, nie można do nich zamówić próbki.

 

Pytania i odpowiedzi

 

 

 

 

54730
49 m

Cechy produktu

Wzór
Tkaniny gładkie / bez wzoru
bez wzoru
Szerokość
145
Kolor
beżowy
szary
Skład
elastan
poliester
wiskoza
Przeznaczenie
garnitur
kostium
spodnie
spódnica
sukienka
Elastyczność
Elastyczna

Włoska tkanina utkana z mieszanki poliestru i wiskozy z dodatkiem elastanu w klasyczne, cienkie paski rozmieszczone co 2 cm. Tkanina jest dość mięsista, kryjąca, miękka, wykonana w delikatnym splocie diagonalnym, występuje w czterech kolorach. Doskonała propozycja na marynarki, spodnie, sukienki, spódnice. Dostępne koordynaty w paski w naszym sklepie o numerze produktu: 54732 i 54734.

Skład: 64% poliester,  34% wiskoza, 2% elastan

Gramatura:  228g/m2

Poliwiskoza to włókno półnaturalne lub półsyntetyczne. Mieszając wiskozę i poliester uzyskuje się nowej jakości tkaninę. Poliwiskoza w dużej mierze zachowuje przyjemny chwyt standardowej wiskozy więc jej odczuwanie jest całkiem naturalne. Taka tkanina jest bardzo wytrzymała, dzięki cze-mu idealnie nadaje się do produkcji ubrań komercyjnych oraz codziennego użytku. Poliwiskoza ma lepsze właściwości odprowadzania wilgoci i oddychania niż większość włókien sztucznych, ale jest mniej oddychająca niż w pełni naturalne włókna, takie jak wełna i len. Jest fantastyczną alternatywą dla wełny naturalnej:

- jej cena jest przystępniejsza niż wełny naturalnej

- idealna dla osób z alergiami na włókna wełniane

- niska gniotliwość

- można ją prać w pralce w delikatnych środkach w temperaturze 30-40 stopni

- przyjazna dla wegan i wegetarian, gdyż nie posiada włókien pochodzenia zwierzęcego

54730
49 m

Cechy produktu

Wzór
Tkaniny gładkie / bez wzoru
bez wzoru
Szerokość
145
Kolor
beżowy
szary
Skład
elastan
poliester
wiskoza
Przeznaczenie
garnitur
kostium
spodnie
spódnica
sukienka
Elastyczność
Elastyczna

Koszt dostawy na terenie Polski:

- przesyłka opłacona 12,99 zł

- darmowa dostawa dla paczek opłaconych od 250 zł !

- paczka za pobraniem u kuriera płatna dodatkowo + 5 zł 

Wysyłka do Paczkomatu Inpost lub kurierem : Inpost lub DPD

Płatności: Przelewy 24 (szybki przelew, blik) ,przy odbiorze , kartą (obsługiwane przez Revolut ), lub przelewem tradycyjnym

Zamówienia tkanin przejmujemy od  poniedziałku do piątku  do godziny 11:30, wysyłka na następny dzień roboczy

Próbki tkanin  wysyłamy w ciągu 2-3 dni roboczych 

BEZPIECZNE ZAKUPY

Nasze wysyłki są ubezpieczone

starannie zapakowane, zabezpieczone.

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

1. Prawo odstąpienia od umowy (dotyczy tylko artykułów sprzedawanych jako sztuki tj. kuponów, guzików, aplikacji itp.)

1.1. Zgodnie z ustawą z 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 poz 822)Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

1.2.Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Zgodnie z art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014, poz.827)
1.3.Tkanina docinana z belki według preferencji klienta stanowi " rzecz służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb" w rozumieniu art. 38 pkt 3 ustawy ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. W konsekwencji sprzedaży tego rodzaju produktu konsumentowi nie przysługuje ustawowe prawo odstąpienia od umowy.
Punkt ten zawarty jest w naszym regulaminie sklepu internetowego <<<REGULAMIN>>>

1.4. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas tj. 
IZPOL Sp.j Maria Buchert Ewa Wadoń, ul. Głogowska 261, 60-104 Poznań 
NIP: 
779-00-21-772, REGON: 632193277, KRS: 0000091070
adres e-mail 
sklep@izpol.pl, fax: +48 61 8350786 
o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną) nie później niż 14 dni od otrzymania towaru.

1.5. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej [http://izpol.pl]. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku ( pocztą elektroniczną).

1.6. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

2. Skutki odstąpienia od umowy i zwrot środków pieniężnych za towar

2.1 Odstąpienie od całego zakupionego towaru  sprzedawanych jako sztuki tj. kuponów, guzików, aplikacji itp.) :

Jeśli klient dokonuje odstąpienia od umowy całego zakupionego towaru , a :

1.Przesyłka towaru nie została jeszcze wykonana ( towar pozostaje fizycznie na stanie firmy Izpol Sp.J.) zostaną zwrócone wszystkie otrzymane od Państwa płatności ( łącznie z kosztami przesyłki) nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

2.Przesyłka towaru została dokonana ( towar fizycznie opuścił nasz magazyn) , zostaną zwrócone otrzymane od Państwa płatności wraz z kosztami transportu przesyłki w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia towaru do siedziby firmy Izpol Sp.J.

2.2 Odstąpienie od części zakupionego towaru  sprzedawanych jako sztuki tj. kuponów, guzików, aplikacji itp.) :

W przypadku odstąpienia umowy zakupu części towaru, na który klient uzyskał rabat promocyjny wynikający z kwoty zakupu (np. 5% za 500 zł , 10 % za 1000 zł itp.) lub ilości zakupu ( np. 5% za 5 mt, 10% za 10 mt), a po jego zwrocie suma cen pozostałych towarów nie spełnia kryterium rabatu, firma Izpol Sp.J. wystawi nowy dowód zakupu na pozostawiony towar, a klient otrzyma zwrot pomniejszony o uzyskany wcześniej rabat.

Zwrot nastąpi nie później niż 14 dni od momentu dostarczenia towaru do siedziby firmy Izpol Sp.J.

2.3. Jeśli towar zostanie odesłany w stanie pogorszonym lub zniszczonym , zastrzegamy sobie prawo do adekwatnego umniejszenia kwoty zwrotu.

2.4. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

2.5. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

2.6.  Bezpośrednie koszty zwrotu towaru ponosi klient

 

Formularz odstąpienia od umowy (26,64 KB)

Mogą się państwo również skontaktować z nami przez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT

Loading...