Szycie na miarę: Wprowadzamy usługi projektowania i szycia

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że do naszego zespołu dołączyła niezwykle utalentowana projektantka, Izabela Kaczmarek, która prowadzi pracownię "Kreacje na miarę". Izabela to nie tylko doświadczona kreatorka mody, ale również osoba pełna pasji i zaangażowania, gotowa spełniać najbardziej wyrafinowane marzenia naszych klientek.

O współpracy

Nasza współpraca to prawdziwa podróż w świat mody, gdzie Twoje marzenia stają się rzeczywistością. Z bogatym doświadczeniem projektantki możesz być pewna profesjonalnego wsparcia na każdym etapie tworzenia ubrania. 

Wspólnie przejdziecie przez konsultacje, przymiarki, aż do momentu ostatecznego odbioru gotowej kreacji. To intensywny proces, w którym każdy detal jest dopracowany z największą starannością, zapewniając, że efekt końcowy będzie nie tylko wyjątkowy, ale również doskonale dopasowany do Twoich oczekiwań.

Wybór wysokiej jakości tkanin dostępnych w sklepie z tkaninami Izpol stanowi solidny fundament dla projektów, które przekraczają granice zwykłej mody. Razem z Izabelą wybierzesz idealną tkaninę, zaprojektujecie kreację, która stanie się oryginalnym dziełem sztuki, odzwierciedlającym Twoją wyjątkową osobowość.

Dlatego jeśli pragniesz wejść do świata, gdzie moda staje się pasją, a Twoje marzenia są kluczem do kreowania niepowtarzalnych dzieł sztuki, to zapraszamy Cię do współpracy z Izabelą Kaczmarek.

Izabela Kaczmarek - kreatywne wsparcie

Krawiectwa nauczyłam się od mojej mamy. Sztuka interesowała mnie od zawsze. Połączyłam te dwie dziedziny, tworząc na własny użytek pojęcie architektury ubioru. Wyobraźnię i zdolności manualne rozwijałam kolejno w Liceum Sztuk Plastycznych, a następnie w Akademii Sztuk Wizualnych Andrzeja Kapeli kończąc ją z tytułem: Projektant Mody, Stylista. Tam zetknęłam się ze światem mody, realizując kolekcje, biorąc udział w konkursach, pokazach i spektaklach modowych. Przez kolejne lata spełniałam się jako wykładowca, asystent na tej uczelni, mając przyjemność współpracować z artystami wielu dziedzin plastycznych. Równocześnie prowadziłam własną pracownię krawiecką projektując i szyjąc ubrania na miarę. Nauczyłam się indywidualnego podejścia do każdej klientki. Zafascynowało mnie ubieranie sylwetki, tworzenie jej najlepszej wersji w zgodzie z proporcjami i typem urody.

Moja filozofia krawiectwa

Najważniejszy jest dla mnie dobry kontakt z klientką. Spokojna, uważna rozmowa, w czasie której ustalamy fason, materiał, kolor, wzór stosownie do figury, urody klientki oraz okazji. Duży nacisk kładę na zgodność materii z przeznaczeniem, wybierając optymalne parametry tkaniny. Uważnie analizuję proporcje, atuty sylwetki, zgrabnie maskując niedoskonałości. Wszystkie prace wykonuję sama, od projektu przez wybór materiału, konstrukcję, krojenie i szycie. Dbam o najwyższą staranność wykonania, traktując kreacje jak małe dzieło.

Uważnie śledzę trendy, jednak nie podążam za nowinkami - staram się raczej przemycać te elementy tak, żeby nie zaburzyć stylu klientki. Stawiam na klasykę, ważne jest dla mnie, żeby rzeczy które proponuję były ponadczasowe i służyły przez wiele lat.

Szyję stroje na co dzień i na szczególne okazje - również śluby. Nie boję się trudnych projektów i materii, chętnie słucham sugestii i w miarę możliwości staram się spełnić najbardziej szalone i wymagające marzenia.

Na przestrzeni wielu lat, współpracowałam z setkami zadowolonych pań, z których wiele zostało moimi stałymi klientkami i dobrymi znajomymi. Forma, moda, materia i tworzenie to moja pasja, nieustannie sprawiają mi ogromną satysfakcję.

Proces tworzenia nowych kreacji

Jeśli nie masz jeszcze konkretnego pomysłu na swoją wymarzoną kreację, nie martw się! Nasza współpraca zaczyna się od pierwszego spotkania, które umawiasz telefonicznie. To właśnie wtedy możemy poznać się bliżej, porozmawiać o Twoich preferencjach, potrzebach oraz oczekiwaniach względem projektowanej kreacji. Niezależnie od tego, czy masz jasną wizję projektu czy też potrzebujesz pomocy w jego określeniu, jestem tu, by Cię wesprzeć i stworzyć coś wyjątkowego, dopasowanego do Twojej osobowości i stylu życia. Nasza wspólna podróż w świat mody zaczyna się właśnie od tego pierwszego kroku – zadzwoń do nas i umów się na spotkanie!

Izabela Kaczmarek

Skontaktuj się ze mną pod numerem: +48 696 007 704, aby umówić się na konsultacje.

 

Dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy! 

Komentarze ()

Loading...