Eko futro

Proponujemy przyjemne w dotyku eko futra na metry wykonane z włókien poliestrowych, które doskonale imitują futro naturalne. Nasz sklep z tkaninami online to szeroki wybór produktów w wielu kolorach i wzorach, dzięki czemu bez problemu wybierzesz ulubiony materiał. Eko futra są wysokiej jakości, a więc doskonale sprawdzą się na szykowne płaszcze lub kurtki – bez wyrzutów sumienia oraz ze świadomością, że jest to rozwiązanie, które nie przynosi krzywdy zwierzętom. Hurtownia tkanin w Poznaniu starannie selekcjonuje sztuczne futra tak, aby można było wybierać z najlepszych produktów. Zdjęcia dostępne na stronie są przygotowane w taki sposób, by w 100% odzwierciedlały rzeczywistość. Eko futra możesz kupić w sklepie internetowym, jednak w przypadku wątpliwości warto zamówić bezpłatną próbkę. Sprawdź również, jak wygląda nasza oferta wełen na płaszcze i kostiumy, tkanin w modną kratkę, a także jedwabiu naturalnego oraz satyny jedwabnej, które sprawdzą się w roli letniej sukienki lub spódniczki. 

Eko futra – prawidłowa pielęgnacja

Masz już za sobą zakup sztucznego futra w naszym sklepie internetowym, ale jak dbać o taki materiał, aby uniknąć efektu mało estetycznego matu? W domowych warunkach możesz się pokusić o ręczne pranie eko futra, ale pamiętaj, by użyć do tego ciepłej wody oraz delikatnego szamponu dobrej jakości. Absolutnie niewskazane są wykręcanie sztucznego futra oraz inne mocno oddziałujące na materiał czynności. Oprócz regularnego czyszczenia, dobrym rozwiązaniem będzie przeczesanie futra od czasu do czasu – dzięki temu nie powstaną mało atrakcyjne wizualnie strąki. Jak przechowywać eko futra? Polecamy unikać plastikowych pokrowców. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się papierowe lub płócienne torby przetrzymywane w chłodnym, przewiewnym miejscu. Kiedy nadejdzie kolejny sezon, sztuczne futerko na metry z naszej hurtowni będzie wyglądało jak nowe

Dlaczego eko futro jest lepszym wyborem od naturalnego?

Nie będzie niczym zaskakującym stwierdzenie, że naturalne futra są nieekologiczne – choć w gruncie rzeczy należałoby powiedzieć, że są po prostu efektem cierpienia zwierząt. Jest dla nas oczywiste, że w czasach, kiedy niemożliwe było stworzenie sztucznego futra, było to rozwiązanie idealne, ponieważ zapewniało ciepło osobie, która je nosiła. Dzisiaj, kiedy eko futra stały się czymś powszechnie dostępnym, wybór powinien być prosty – tym bardziej, że naturalne futra są dużo droższe, a więc znacznie uszczuplają nasz budżet. Być może sztuczne futerko na metry nie zawsze jest alternatywą doskonałą, ale nie ulega wątpliwości, że pozwala poczuć się choć przez chwilę luksusowo. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyłącznie dobre jakościowo eko futro, także modele wykonane z naturalnych włókien wiskozy oraz bawełny. To idealny powód, by właśnie u nas zrobić zakupy!

Loading...