| Darmowa dostawa od 250zł | -5% na zakupy powyżej 500 zł lub -10% na zakupy powyżej 1000zł | 

Torba na zakupy. Jak dobrać materiał?

Ekologia ma dla ogółu coraz większe znaczenie. Stajemy się bardziej wrażliwi na tematy związane ze środowiskiem, ale także dużo bardziej świadomi. Jeśli chcemy mieć swój wkład w troskę o środowisko, możemy zacząć od małych kroczków. Przedstawiamy jeden z nich - zabierz ze sobą na zakupy materiałową torbę! Przyczynisz się w ten sposób do ograniczenia wszechobecnego plastiku. W dodatku taka torba sprawdza się na co dzień, zarówno dla niej, jak i dla niego.  Chcesz ją uszyć sama w domu i nie wiesz jak dobrać materiał? Przychodzimy z pomocą. 

Jeśli chodzi o dobór materiału, to takie torby na zakupy są zwykle robione z grubszych, nierozciągliwych płócien o gramaturze ok 200 g/m². Najlepiej będzie jeśli zamiast białego dobierzesz kolor ecru lub inny, ponieważ torby zakupowe mają tendencję do szybkiego brudzenia się, ale przynajmniej możesz zaszaleć z kolorem!

Dobór materiału 

Torby wykonane z ekologicznych materiałów takich jak len, bawełna lub papier do szycia są teraz bardzo popularne. W naszej ofercie znajdziesz bawełnę naturalną i len. Posiadamy szeroką ofertę tych materiałów, więc masz pełną dowolność wyboru. A taki projekt możesz dostosować do swoich potrzeb. Lniana torba będzie na pewno dużo bardziej wytrzymała, trwała i bardziej odporna na zabrudzenia. 

Dobra wiadomość jest taka, że właśnie przyszła do nas nowa dostawa lnu naturalnego w ponad 15 kolorach! Zajrzyj tutaj: https://izpol.pl/tkaniny/pl/61-tkaniny-lniane

A może zostały Ci resztki materiałów i nie jesteś pewna co z nimi zrobić? Uszyj z nich torbę na zakupy w duchu zero waste, nie marnując w ten sposób materiałów.

Komentarze ()

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: