Jesteśmy otwarci stacjonarnie! | Darmowa dostawa od 200zł | Paczkomat w weekend | 5% rabatu powitalnego

Porady

Porady odpowiadające na pytania, jak uszyć sukienkę? Jak dobrać materiał lub tkaninę do burdy, wykroju sukienki? Jaki materiał nadaje się na płaszcz, sukienkę itd. 

"Buy less, choose well"

Ostatnio w świecie mody zadrżało od “afer metkowych”. Firm, które opierają swoją działalność na nieuczciwych zasadach, może być wiele. Obecnie kupowanie jest bardzo szybkie i łatwe. Kupujemy również coraz więcej i często nie zastanawiamy się, kto i w jaki sposób wyprodukował nasze ubrania. Ostatnie tygodnie pokazały nam, jak ważne jest sprawdzanie informacji na temat marek i świadome kupowanie.

label
perm_identity Izpol
comment 0 komentarze
remove_red_eye 429 odsłony

Chusty, jak nosić? Jakich tkanin użyć?

Czasami jeden dodatek wystarczy, aby uzupełnić stylizację. Oczywiście uwielbiamy błyszczące dodatki, które podkreślą nasz look, ale w tym sezonie stawiamy na chusty! Zwiewne szale, apaszki, chusty wiązane na głowie, przewiązane na nadgarstku, a nawet zakładane jako koszulka. Barwne, pełne wzorów, są niezbędnym dodatkiem tego lata. Najważniejszy przy doborze chusty jest rodzaj tkaniny z którego została wykonana. Zależy nam głównie na jej jakości. W takiej sytuacji polecamy jedwabne tkaniny, które są wyjątkowo wytrzymałe.

label
perm_identity Izpol
comment 0 komentarze
remove_red_eye 548 odsłony

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: