| Darmowa dostawa od 250zł | -5% na zakupy powyżej 500 zł lub -10% na zakupy powyżej 1000zł | 

Z jakimi typami odzieży warto łączyć cekiny?

Tkaniny z cekinami wykorzystywane są najczęściej do tworzenia kreacji wizytowych lub scenicznych. Takie kreacje mogą być także zdobione kryształkami lub brokatem. Tkaniny te są niezwykle zróżnicowane – szukając odpowiedniego materiału z cekinami zmieniającymi kolor, kieruj się przede wszystkim swoją wizją, ale oczekuj również wysokiej jakości.

Nasz sklep internetowy z tkaninami oferuje wiele rodzajów tkanin cekinowych i koralikami sprowadzanych z Włoch. Zależy nam na tym, by każdy klient dokonujący zakupów w naszym sklepie online był z nich w pełni zadowolony. 

Z jakimi typami odzieży warto łączyć cekiny?

Cekinowe spodnie - Spodnie z cekinami to synonim ekstrawagancji! Takie spodnie dodadzą rockowego klimatu stylizacji w połączeniu ze skórzanymi dodatkami lub jeśli wybierzemy bardziej stonowaną górę, zachowując przy tym odrobinę szaleństwa stworzymy piękną stylizację w duchu disco z  lat 80. 

Sukienki z cekinami - Klasyk sylwestrowy, czyli sukienka zdobiona cekinami. Takie suknie przeznaczone są na imprezy gdzie szyk i elegancja to podstawa. Jeżeli idziesz do teatru lub na romantyczną kolację przy świecach do dobrej restauracji, to cekiny podkreślą rangę tego spotkania.

Cekiny na bluzce lub swetrze - Taka opcja to idealne rozwiązanie, na co dzień lub w pracy. Cekiny w małej ilości stanowią ozdobę w dobrym guście i podkreślają Twojej charakter stylizacji. 

Komentarze ()