| Darmowa dostawa od 250zł | -5% na zakupy powyżej 500 zł lub -10% na zakupy powyżej 1000zł | 

O kobietach, z kobietami. Sesja zdjęciowa z Oliwią Król

Co robimy w czasie wolnym? Wspieramy młodych i zdolnych ludzi! 25 lutego damska część naszego zespołu, miała okazję współpracować z poznańską artystką Oliwą Król. Kilkugodzinna sesja w gronie niezwykle inspirujących młodych kobiet to zawsze dobrze wykorzystany czas. 

Projekt miał swoją premierę w Dzień Kobiet. Oliwia zorganizowała sesję zdjęciową, ponieważ chciała podkreślić siłę, niezależność i wolę walki poznańskich kobiet, którym wcale nie przeszkadza delikatna i wrażliwa natura. Tak oto w pięknej, sielankowej scenerii powstał projekt o którym warto mówić głośno.

Zadaliśmy artystce kilka pytań: 

Czy taka sesja zdjęciowa długo chodziła Ci po głowie? 

Kobiecy projekt był bardzo spontaniczny - wpadłam na ten pomysł dosłownie tydzień przed planowaną sesją i nie spodziewałam się, że tyle cudownych kobiet będzie chętnych, aby wziąć w tym udział! Chociaż tak szczerze mówiąc zawsze chodziły mi po głowie różne projekty i nigdy nie mogłam ich wdrożyć w życie, bo zawsze pojawiało się coś ważniejszego, ale w końcu się udało i niesamowicie mnie to cieszy!!

Jaki przekaz chciałaś zawrzeć w projekcie?

Głównym celem projektu było skłonienie do refleksji i uświadomienie społeczeństwa jak ważne oraz bezcenne jest wzajemne wsparcie w obecnej sytuacji kobiet w Polsce i w innych zakątkach świata. Dodatkowo chciałam podkreślić, abyśmy były dumne ze swojej kobiecości, seksualności i abyśmy darzyły się szacunkiem oraz wymieniały się wzajemnie wewnętrzną siłą. Oprócz tego, chciałam obalić pewien stereotyp i pokazać, że nasza delikatność i siła idą razem w parze! 

Co było jego głównym celem? (projektu)

Oprócz tego, że wiele nas różni, to też wiele nas łączy. Powinniśmy jako kobiety trzymać się razem i stawać za sobą murem. 

Jak udało Ci się zorganizować taką liczbę dziewczyn? (i jak wam się współpracowało)
Z początku udział w sesji zaproponowałam dosyć wąskiej i bliskiej mi grupie kobiet, ale potem sobie pomyślałam - dlaczego nie zaprosić kogoś jeszcze? Wtedy zaproponowałam im, aby one również zapytały swoje siostry, znajome czy przyjaciółki o chęć udziału w sesji i tak zebrało się ok. 20 osób! Współpraca przebiegła super. Siedziałyśmy cały dzień na polu, rozmawiałyśmy, słuchałyśmy muzyczki i dobrze się bawiłyśmy! Ważne było dla mnie to, aby wysłuchać również ich sugestii i pomysłów na zdjęcia, ponieważ to był nasz wspólny projekt! Mam nadzieję, że udało mi się ukazać oryginalność oraz piękno zewnętrzne, jak i wewnętrzne uczestniczek.

Masz ulubione zdjęcie z tej sesji zdjęciowej?

Szczerze mówiąc, nie mam jednego ulubionego zdjęcia, jednak z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest to jedna z moich ulubionych sesji jakie kiedykolwiek miałam przyjemność zrobić.

Jak podsumowałabyś sesje?

Idealne podsumowanie sesji: Stay strong, be brave, be tolerant, be full of love, be yourself and reach for the stars.

Zaopatrzyliśmy zespół w tiule. Modelki otula delikatna tkanina, która podkreśla ich zmysłowość i kobiecość.

Całą sesję możesz obejrzeć tutaj: https://www.facebook.com/oliwia.krol.10/posts/3575192382607913

potrzebujesz materiałów do sesji zdjęciowej? Chętnie pomożemy! Napisz do nas na wspolpraca@izpol.pl

Komentarze ()

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: