Jedwabna tkanina kostiumowa o splocie przypominającym wełnę

Już niedługo zacznie się sezon ślubny, dlatego warto zastanowić się nad materiałami, które planujecie wykorzystać do swoich kreacji wraz z małżonkiem/małżonką. Dzisiejszy tekst, jest jednak bardziej przeznaczony dla Panów, niż dla Pań. W naszej ofercie pojawiła się bowiem wyjątkowa tkanina jedwabna o splocie przypominającym wełnę, która pozwoli Panom dobrze prezentować się podczas wyjątkowych wieczorów.

Włoska tkanina kostiumowa, 100% jedwabna o splocie przypominającym wełnę. Jest to światowej klasy gatunek! Bardzo oryginalny produkt, który charakteryzuje wyjątkowa miękkość. Jest dość nieelastyczny, ale z charakterystycznym dla tkanin jedwabnych szlachetnym połyskiem. Produkt można śmiało nazwać najwyższej jakości, ponieważ wykorzystywany jest przede wszystkim w wysokim krawiectwie.

Właściwości jedwabnej tkaniny kostiumowej

Materiały naturalne są idealne dla wrażliwej skóry, ponieważ nie powodują odgnieceń i nie podrażniają skóry, czego chcemy uniknąć podczas ważnych dla nas okazji. Materiał jest przyjemny i miękki w dotyku. Posiada właściwości hipoalergiczne. Jedwab pozwala naszej skórze oddychać, ponieważ ma wysoką przepuszczalność powietrza. Posiada niższe właściwości izolacji ciepła, natomiast nie wpływa to na odczuwanie niższych temperatur, ponieważ jedwab zatrzymuje temperaturę naszego ciała.

Co z niego uszyć?

Powiązane produkty

favorite

Musisz być zalogowany

Jedwab kostiumowy - jasny...

Włoska tkanina kostiumowa, 100% jedwabna o splocie przypominającym wełnę, światowej klasy gatunek. Tkanina w kolorze zgaszonego, jasnego granatu z czarną nitką - melanż. Bardzo oryginalny produkt, miękki, nieelastyczny z charakterystycznym dla tkanin jedwabnych, szlachetnym połyskiem.

159,90 zł za m.b. Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Jedwab kostiumowy drobna...

Włoska tkanina kostiumowa, 100% jedwabna o splocie przypominającym wełnę, światowej klasy gatunek. Tkanina w kolorze szaro-granatowej, drobnej krateczki. Bardzo oryginalny produkt, miękki, nieelastyczny z charakterystycznym dla tkanin jedwabnych, szlachetnym połyskiem.

159,90 zł za m.b. Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Jedwab kostiumowy drobne...

Włoska tkanina kostiumowa, 100% jedwabna o splocie przypominającym wełnę, światowej klasy gatunek. Tkanina w kolorze szaro-niebiesko-granatowym z motywem drobnego zygzaka. Bardzo oryginalny produkt, miękki, nieelastyczny z charakterystycznym dla tkanin jedwabnych, szlachetnym połyskiem.

159,90 zł za m.b. Cena

Komentarze ()