Jedwab Bourette

Jedwabne materiały są nie tylko piękne, ale także posiadają wiele cech, które sprawiają że jest to materiał uznawany za luksusowy i wart posiadania. Ofertą naszej hurtowni tkanin w Poznaniu udowadniamy, że każda tkanina jedwabna jest inna – posiadamy wiele fantastycznych wzorów w baśniowych kolorach, a także gładkich tkanin jedwabnych.  Jedną z nich jest jedwab bourette. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem oraz do składania zamówień. W naszym sklepie kupisz jedwab naturalny w dobrej cenie. 

Czym jest jedwab bourette?

Tkanina typu bourette to surowy jedwab wytwarzany z wyczesków i kokonów jedwabnika morwowego. Jest podobna do tkanin lnianych, ale zachowuje wszelkie, podstawowe właściwości jedwabiu. Jest jednak szlachetniejsza od tkanin lnianych - mniej się gniecie. Jednocześnie jest delikatnie szorstka i zachowuje swój rustykalny wygląd. Jedwab dodaje jej szlachetnego połysku.

Właściwości jedwabiu bourette

Materiały naturalne są idealne dla wrażliwej skóry, ponieważ nie powodują odgnieceń i nie podrażniają skóry. Tak samo działa to w przypadku jedwabiu bourette. Materiał jest przyjemny i miękki w dotyku. Posiada właściwości hipoalergiczne, dzięki czemu jesteśmy mniej narażeni na dużą ilość alergenów w swoim otoczeniu. Jedwab pozwala naszej skórze oddychać, ponieważ ma wysoką przepuszczalność powietrza. Posiada niższe właściwości izolacji ciepła, natomiast nie wpływa to na odczuwanie niższych temperatur, ponieważ jedwab zatrzymuje temperaturę naszego ciała. 

Co można uszyć z jedwabiu bourette?

Powiązane produkty

favorite

Musisz być zalogowany

Jedwab bourette śmietanowy

Włoska tkanina 100% jedwabna typu bourette w kolorze śmietanowym. Tkanina typu bourette to surowy jedwab wytwarzany z wyczesków i kokonów jedwabnika morwowego. Tkanina lekko szorstka, o rustykalnym wyglądzie przypomina nieco surową bawełnę, ale jest dużo szlachetniejsza.

123,00 zł za m.b. Cena

Komentarze ()