| Darmowa dostawa od 250zł | -5% na zakupy powyżej 500 zł lub -10% na zakupy powyżej 1000zł | 

Filtruj według

Cena

Cena

  • 24,00 zł - 515,00 zł

Wzór

Wzór

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Elastyczność

Elastyczność

Skład

Skład

Kolor

Kolor

Szerokość

Szerokość

Długość kuponu

Długość kuponu

Tkaniny na płaszcze i kurtki 184 produktów.

Wyświetl 1-21 od 184 produktów

Aktywne filtry

favorite

Musisz być zalogowany

Wełna płaszczowa z...

Włoska tkanina płaszczowa utkana z wełny naturalnej z dodatkiem kaszmiru oraz poliestru w kolorze czarnym. Tkaniny wełniane idealnie nadają się na okrycia wierzchnie (płaszcz, kurtka, kamizelka) gdyż ogrzewają a jednocześnie pozwalają skórze oddychać.

110,70 zł za m.b. Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Tkanina kurtkowa szaro-beżowa

Włoska tkanina kurtkowa - dwuwarstwowa. Wierzchnia warstwa poliestrowa w kolorze zimnego, jasnego beżu z szarymi przeszyciami przypominającymi księżyce, warstwa spodnia to tkanina w kolorze szaro-czarnym utkana z wełny z domieszką poliamidu.
59,04 zł za m.b. Cena regularna 73,80 zł Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Ekskluzywny kaszmir...

Włoska, podwójna tkanina płaszczowa utkana z kaszmiru z dodatkiem wełny naturalnej w kolorze kamelowym. Tkaniny wełniane idealnie nadają się na okrycia wierzchnie (płaszcz, kurtka, kamizelka) gdyż ogrzewają a jednocześnie pozwalają skórze oddychać. Kaszmir sprawia, że ma jeszcze lepsze właściwości izolujące, gdyż jest cieplejszy niż wełna owcza.
430,50 zł za m.b. Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Wełna płaszczowa - różowa

Włoska tkanina płaszczowa utkana w kolorze jasnego różu - utkana z wełny naturalnej i poliamidu. Tkanina o ciekawym splocie diagonalnym (skośnym). Tkaniny wełniane idealnie nadają się na okrycia wierzchnie (płaszcz, kurtka, kamizelka) gdyż ogrzewają a jednocześnie pozwalają skórze oddychać.

123,00 zł za m.b. Cena

favorite

Musisz być zalogowany

Alpaka płaszczowa -...

Włoska tkanina płaszczowa w kolorze orzechowego brązu, utkana z alpaki z domieszką wełny vergin. Tkanina zawierająca wełnę alpakę cechuje się doskonałą przepuszczalnością powietrza i właściwościami izolującymi, ma dłuższy włos i jest bardzo miękka.

430,50 zł za m.b. Cena

Tkaniny na płaszcze i kurtki