We are shipping worldwide. Contact as by email. 

Poszukujesz pięknych tkanin do uszycia kreacji swoich marzeń? Izpol już od 1989 roku udziela porad modowych. Cenimy osoby, które wybrały trudniejszą drogę i decydują się sami stworzyć swoją kreację. Ta podróż zaczyna się właśnie tutaj, od sklepu z materiałami.
Zapraszamy do naszego sklepu (wielkości hurtowni) stacjonarnego w Starym Młynie w Poznaniu przy ul. Głogowskiej oraz odświeżonego w 2020 roku sklepu internetowego.
Zalecamy też opcję mieszaną, znajdź materiał tutaj, sprawdź stacjonarnie. Robimy wszystko żeby nasze opisy i zdjęcia tkanin były w 100% zgodne ze stanem faktycznym. W razie błędów zawsze stajemy po stronie klienta i robimy ekspresowy zwrot! Wysyłamy też darmowe próbki :)
Stary Młyn to zabytkowy budynek na Poznańskim Świerczewie/Górczynku. Jest 3 piętrowy, został zbudowany w całości z drewna oraz cegły. Po kupieniu go przez naszą głowę rodzinny i założycielkę Izpolu, Marię Buchert, został poddany generalnemu remontowi. Towarzyszy mu obecnie wysoki komin oraz przeszklona klatka schodowa. Myślimy, że można go uznać za perełkę poznańskiej architektury!
Oprócz zakupu naszych tkanin można tu również kupić włoskie meble w Gusma Home gusmahome.pl lub zjeść obiad albo wypić kawę w Wiśniowym Sadzie. Dysponujemy dużym parkingiem oraz przepięknym ogrodem.
W 2020 roku powstał nasz nowy sklep internetowy. Design budynku oraz piękno asortymentu zawiesiło bardzo wysoko poprzeczkę. Wspólnym wysiłkiem członków naszej rodziny powstał funkcjonalny, prosty i ładny izpol.pl
W naszym sklepie internetowym jest tyko ułamek (jednak sukcesywnie zwiększany) tego co mogą państwo dostać stacjonarnie w sklepie i hurtowni z materiałami Izpol. Na stanie mamy ponad 20000+ tkanin. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Szukamy krawcowych, blogerów, fotografów... ogólnie osób zakręconych na punkcie mody.
Produkty podzieliliśmy na 30 kategorii, po wybraniu jednej z nich mogą państwo skorzystać z filtrów ceny, wzoru, koloru, składu i przeznaczenia. Sklep posiada również inteligentną wyszukiwarkę. Przeglądanie naszych tkanin jest bardzo wciągające, proponujemy dodać do ulubionych materiały, które wpadły w oko. Jak kupować? ;) JA
Jesteśmy rodzinną firmą! Wspomnieliśmy już założycielkę Izpolu dzięki, której powstał cały obiekt i firma. Jednak imię Maria, a nazwa Izpol? Wyjaśnieniem całego zamieszania jest córka seniorki rodu, nasza obecna szefowa Pani Izabella Lesińska. Przejęła firmę w 2012 roku i sukcesywnie przystosowuje ją do naszej nowej rzeczywistości. Pomaga jej dwójka dzieci: Natalia Lesińska, nasza modelka i fotografka oraz Jakub Lesiński, informatyk. Do naszego zespołu należy również Agnieszka, Arleta, Karolina, Monika i Lucyna. Część z nich jest z nami od samego początku!
Zajmujemy się importowaniem oraz sprzedażą szlachetnych tkanin: jedwabie wełny, kaszmiry koronki, tkaniny ślubne, tkaniny dekoracyjne, aksamity, welury, dzianiny wiskozowe, elastyczne, wełniane, tiul (materiał z siateczką), welur, dzianiny na odzież sportową, tkaniny i dzianiny do tańca towarzyskiego, hafty do produkcji bielizny.
Posiadamy również dział pasmanteria z bogatą ofertą unikalnych na skalę Polski, dodatków krawieckich.
Produkty są włoskie, hiszpańskie lub francuskie.
Zapraszamy na naszego Facebooka (na dole strony jest ikonka f) gdzie można znaleźć konkursy, wydarzenia w Poznaniu i aktualne ogłoszenia oraz promocje. Na instagramie znajdą Państwo z kolei piękną kolekcję najlepszych tkanin na sukienki, w kwiatki, o składzie jedwab, elastan itd.
IZPOL MARIA BUCHERT EWA WADOŃ SPÓŁKA JAWNA
REGON: 632193277
NIP: 7790021772
KRS: 0000091070

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: