We are shipping worldwide. Contact as by email. 

Cotton print 16 products.

Showing 1-16 of 16 item(s)

Active filters

favorite

You must be logged

Bawełna wzór łańcuchy i...

Tkanina bawełniana bardzo dobrej jakości z dodatkiem poliestru i elastanu ( skład: bawełna 71%, poliester 26%, elastan 3%) w kolorowy wzór łańcuszków, pasków i biżuterii na tle ecru.
zł79.95 per m Price

favorite

You must be logged

Bawełna wzór paisley

Tkanina bawełniana bardzo dobrej jakości z dodatkiem poliestru i elastanu ( skład: bawełna 71%, poliester 26%, elastan 3%) w kolorowy, duży wzór Paisley zwany tez wzorem tureckim na niebiesko-szarym tle .

zł71.96 per pc Price

favorite

You must be logged

Bawełna koszulowa

Bawełna koszulowa w paski i kwiatki jest w 100% naturalna, podlega recyklingowi. Ubrania z niej wykonane świetnie sprawdzają się w upalne dni. Polecamy do uszycia koszul, bluzek, sukienek lub spódnic. Kolorystyka: na białym tle różowe paseczki i małe kwiatki.
zł19.68 per m Price

favorite

You must be logged

Bawełna koszulowa

Bawełna koszulowa we wzór paisley jest w 100% naturalna, podlega recyklingowi. Ubrania z niej wykonane świetnie sprawdzają się w upalne dni. Polecamy do uszycia koszul, bluzek, sukienek lub spódnic.Kolorystyka : na granacie jasne " fasolki" z delikatnym wzorkiem.

zł43.05 per m Price

favorite

You must be logged

Bawełna sygnowana

Bawełna bardzo dobrego gatunku, sygnowana, drukowana w charakterystyczny wzór znanego projektanta w kolorystyce szaro-żółtej. Polecamy do uszycia koszul lub bluzek, sukienek lub spódnic.

zł63.96 per pc Price

favorite

You must be logged

Bawełna koszulowa

Nr produktu: 44957

Cena za 1 metr bieżący

Włoska bawełna koszulowa. Lekko elastyczna, cienka. Tkanina posiada print małych łódek. Wielkość łódek to ok 2 cm. Jest tkaniną kryjącą. Nie jest lejąca.

zł55.35 per m Price

Cotton print

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: