Seidenorganza - Koralle
Seidenorganza - Koralle
Zurück keyboard_arrow_left
Weiter keyboard_arrow_right
zoom_in
Seidenorganza - Koralle
Seidenorganza - Koralle

Seidenorganza - Koralle

Artikel-Nr. 22760
49,20 zł za m.b.
preis 49,20 zł
preis 40,00 zł (o. MwSt.)
preis 49,20 zł (inkl. MwSt.)
Bruttopreis

Italienischer Stoff 100% Seide Organza Typ in Korallenfarbe. Organza aus Naturseide ist ein dünner, transparenter, aber steifer Stoff mit einem zarten Glanz, der für Seidenstoffe charakteristisch ist.

Quantity :
Verfügbar
Beispielpreis : Frei

Sie können bis zu 10 kostenlose Muster von unifarbenen Stoffen bestellen, Bestellungen von gemusterten Stoffmustern können wegen möglicher Beschädigung der Muster nicht erfüllt werden. Aufgrund der Beschaffenheit der Gutscheine können keine Muster mit ihnen bestellt werden. 

Sie können maximal kaufen1 Proben.
  Fragen & Antworten

Erhalten Sie Antworten auf die am häufigsten gestellten Fragen.

  Widerrufsbeantwortung

14 Tage für die Rücksendung. Sie gilt nicht für Stoffe, die vom Balken um Meter abgeschnitten sind. Überprüfen Sie die Details

  Unterstützen

| Support Kontaktieren Sie | 533 415 666 | sklep@izpol.pl

  Auskleidung

Klicken Sie hier, um die Futterkategorie zu sehen oder kontaktieren Sie uns und wir werden es für Sie auswählen

  Geschenkkarten

Kaufen Sie eine physische Geschenkkarte oder bestellen Sie sie online per E-Mail.

22760
13,5 m

Technische Daten

Muster
Stoffe glatt / ohne Muster
Breite
140
Farbe
Koralle
Schicksal
Dekorationen
Kleid
Rock
Schal
Art der Weberei
Organza

Italienischer Stoff 100% Seide Organza Typ in Korallenfarbe. Organza aus Naturseide ist ein dünner, transparenter, aber steifer Stoff mit einem zarten Glanz, der für Seidenstoffe charakteristisch ist. Perfekt zum Nähen eines Kleides, Bluse, Hemd, Rock.

Zusammensetzung: 100% Naturseide

22760
13,5 m

Technische Daten

Muster
Stoffe glatt / ohne Muster
Breite
140
Farbe
Koralle
Schicksal
Dekorationen
Kleid
Rock
Schal
Art der Weberei
Organza

Koszt dostawy do 100 zł to 12,99 zł

Powyżej 100 zł koszt dostawy wynosi 5,99 zł

Darmowa dostawa od 250 zł!

Wysyłka do Paczkomatu Inpost lub kurier DHL, Inpost, DPD

Płatności: przy odbiorze (bezpłatnie), FirstData (szybki przelew, blik), kartą (obsługiwane przez Revolut) lub przelewem tradycyjnym

Wysyłka Pn-Pt: 13:00

BEZPIECZNE ZAKUPY

Nasze wysyłki są ubezpieczone

starannie zapakowane, zabezpieczone.

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

1. Prawo odstąpienia od umowy (dotyczy tylko artykułów sprzedawanych jako sztuki tj. kuponów, guzików, aplikacji itp.)

1.1. Zgodnie z ustawą z 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 poz 822)Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Zgodnie z art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014, poz.827)
Tkanina docinana z belki według preferencji klienta stanowi " rzecz służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb" w rozumieniu art. 38 pkt 3 ustawy ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. W konsekwencji sprzedaży tego rodzaju produktu konsumentowi nie przysługuje ustawowe prawo odstąpienia od umowy.

Punkt ten zawarty jest w naszym regulaminie sklepu internetowego <<<REGULAMIN>>>

1.2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas tj. 
IZPOL Sp.j Maria Buchert Ewa Wadoń, ul. Głogowska 261, 60-104 Poznań 
NIP: 779-00-21-772, REGON: 632193277, KRS: 0000091070
adres e-mail sklep@izpol.pl, fax: +48 61 8350786 
o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną) nie później niż 14 dni od otrzymania towaru.

1.3. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej [http://izpol.pl]. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku ( pocztą elektroniczną).

1.4. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

2. Skutki odstąpienia od umowy

2.1 Odstąpienie od całego zakupionego towaru  sprzedawanych jako sztuki tj. kuponów, guzików, aplikacji itp.) :

Jeśli klient dokonuje odstąpienia od umowy całego zakupionego towaru , a :

1.Przesyłka towaru nie została jeszcze wykonana ( towar pozostaje fizycznie na stanie firmy Izpol Sp.J.) zostaną zwrócone wszystkie otrzymane od Państwa płatności ( łącznie z kosztami przesyłki) nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

2.Przesyłka towaru została dokonana ( towar fizycznie opuścił nasz magazyn) , zostaną zwrócone otrzymane od Państwa płatności , pomniejszone o koszty przesyłki w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia towaru do siedziby firmy Izpol Sp.J.

2.2 Odstąpienie od części zakupionego towaru  sprzedawanych jako sztuki tj. kuponów, guzików, aplikacji itp.) :

W przypadku odstąpienia umowy zakupu części towaru, na który klient uzyskał rabat promocyjny wynikający z kwoty zakupu (np. 5% za 500 zł , 10 % za 1000 zł itp.) lub ilości zakupu ( np. 5% za 5 mt, 10% za 10 mt), a po jego zwrocie suma cen pozostałych towarów nie spełnia kryterium rabatu, firma Izpol Sp.J. wystawi nowy dowód zakupu na pozostawiony towar, a klient otrzyma zwrot pomniejszony o uzyskany wcześniej rabat.

Zwrot nastąpi nie później niż 14 dni od momentu dostarczenia towaru do siedziby firmy Izpol Sp.J.

2.3. Jeśli towar zostanie odesłany w stanie pogorszonym lub zniszczonym , zastrzegamy sobie prawo do adekwatnego umniejszenia kwoty zwrotu.

2.4. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

2.5. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

2.6. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Formularz odstąpienia od umowy (26,64 KB)

Mogą się państwo również skontaktować z nami przez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT

Loading...